Beachparty jauni atbalstītāji

posted in: Jaunumi | 0

Portālam beachparty.lv parādījušies jauni atblastītāji, kas ļauj cerēt, ka tuvāko nedēļu vai mēnešu laikā informācija šeit tiks ievietota aizvien biežāk. Saskaņā ar provizorisko informāciju Portāls Kredit ir piekritis finansiāli atbalstīt autoru darbu, tādējādi padarot iespēju publicēt informāciju un jaunumus par Latvijas pludmales ballītēm un festivāliem aizvien biežāk. Regulāri apmeklētāji jau būs pamanījuši, ka pēdējos gados beachparty.lv saskārās ar radošā gara trūkumu un dažādām tehniskajām nepilnībām. Šobrīd visi šie faktori ir novērsti, kas ļauj cerēt, ka tuvākajā laikā situācija ievērojami mainīsies uz labo pusi.

Ko par atbalstu saka portāla Kredit veidotāji ?

Visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas kaut vienu reizi dzīvē ir apmeklējuši pludmales festivālu Beachparty tas palika siltā atmiņā. Diemžēl festivāls savu darbību pārtrauca, taču mūsu simpātijas tam nemazinājās. Saņemot uzaicinājumu sniegt atbalstu, mēs nekavējāmies un uzreiz bijām gatavi to sniegt. Patiešām prieks, ka Latvijas pludmales festivālu atspoguļojums tuvākajos mēnešos iegūs jaunu spēku. Ceram, ka to novērtēs visi tie latvieši un tūristi, kas vēlas apmeklēt Latvijas mūzikas festivālus klātienē. Mēs zinām, cik ļoti nozīmīgi ir šāda veida festivāli tieši jaunībā un vienmēr esam atbalstījuši to norisi. Ceram, ka ar mūsu palīdzību savu darbību aktivīzes arī beachparty.lv

(portāla Kredit kolektīvs)

Redakcijas piezīme – lemjot par ārēju atbalstītāju piesaisti mēs ilgi domājām, vai tas ir vajadzīgs. Beigās izlēmām, ka labāk ir mēģināt būt kvalitatīviem, bet reizē arī nedaudz komerciāliem, nevis paštaisniem un reizē klusiem. Ja arī Tu vēlies atbalstīt beacparty kustības attīstību, atraksti mums (informāciju skat. sadaļā Kontakti).